İMİ Kolejinden Sporda Büyük Başarı
İMİ Koleji bölgemizde düzenlenen spor müsabakalarında başarılı sonuçlar aldı.  

BAŞARILARIMIZ

  • 2016-2017 Öğretim Yılı Masa Tenisi Küçük Kızlar İl Birinciliği İkincisi
  • 2016-2017 Öğretim Yılı Yıldız Erkekler Tenis İl Birinciliği Üçüncüsü
  • 2016-2017 Öğretim Yılı Küçük Erkekler Tenis İl Birinciliği Dördüncüsü
  • 2016-2017 Öğretim Yılı Yıldız Kızlar Tenis İl Birinciliği Üçüncüsü
  • 2016-2017 Öğretim Yılı Genç Kızlar Tenis İl Birinciliği İkincisi
  • 2017-2018 Öğretim Yılı Yıldız Erkekler Tenis İl Birinciliği Dördüncüsü
  • 2017-2018 Öğretim Yılı Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği Üçüncüsü
  • 2017-2018 Öğretim Yılı 2017-2018 Öğretim Yılı Satranç Gençler A Genel İl Birinciliği İkincisi
  • 2017-2018 Öğretim Yılı Satranç Yıldızlar Genel İl Birinciliği Dördüncüsü
  • 2017-2018 Öğretim Yılı Genç Kızlar A Tenis İl Birinciliği İkincisi
  • 2018-2019 Öğretim Yılı Genç A Kızlar Tenis İl Birinciliği Birincisi
  • Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Başöğretmen Voleybol Turnuvası Birinciliği
  • Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bahar Turnuvası Yıldız Voleybol İkincisi
  • Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bahar Turnuvası Mini Voleybol Birincisi
  • Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası İkincisi
  • Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Gençlik Haftası Şampiyonası Üçüncüsü
  • Muğla Büyükşehir Belediyesi Kamu Kurum ve Kuruluşları Arası Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası Üçüncüsü
  • Gençlik Haftası ve Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Liseler Arası Erkekler Basketbol Turnuvası İkincisi
  • 15 Temmuz Şehitleri Öğretmenler Arası Voleybol Turnuvası Birincisi
  • 8-9-10 Yaş Yaz Kupası 1 Turuncu Top Erkekler Ana Tablo Finalisti
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Yıldız Kızlar Voleybol Takımı İlçe Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Küçük Kızlar Voleybol Takımı İl Temsilciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Yıldız Erkek Futsal Takımı İlçe Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Küçükler ve Yıldızlar Satranç İlçe Birinciliği 4 Birincilik, 3 İkincilik ve 3 Üçüncülük
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Muğla Okul Sporları Genç A Erkek Karate Müsabakası İl Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Muğla Okul Sporları Yıldız Erkekler Voleybol İl Üçüncülüğü
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Muğla Okul Sporları Liseler Arası Genç Erkek Tenis Şampiyonası İl İkinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Muğla Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol İl Dördüncülüğü
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şiir Yarışması İlçe İkinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 10 Kasım Şiir Yarışması İlçe Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Şiir Yarışması İlçe Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Muğla Tenis Kulübü 10 Yaş Turnuvası Grup Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Marmaris Tenis Kulübü 14 Yaş Turnuvası Grup Birinciliği ve Üçüncülüğü
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Aydın Tenis Kulübü 14 Yaş Turnuvası 4 Birincilik, 3 Üçüncülük, 1 Dördüncülük, 2 Beşincilik, 1 Altıncılık ve 1 Yedincilik
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Büyükler Turnuvası 1 Finalist, 1 Üçüncülük
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Muğla Tenis Kulübü 14 Yaş Turnuvası Birinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Türkiye Tenis Federasyonu Marmaris Tenis Kulübü Büyükler Tenis Turnuvası İkinciliği
  • 2019-2020 Öğretim Yılı Didim Tenis Akademisi 9 Yaş Tenis Turnuvası 3 Dördüncülük, 1 Beşincilik
Toder
Türkiye Özel Okullar Derneği
Özdebir
Özder
Cambbridge
© Copyright 2016 | İMİ Koleji | Tüm Hakları Saklıdır.
Yazılım Mavipiksel